Scholieren zwemloop Basisschool

Startnr. Naam afstand School Zwemtijd Looptijd Eindtijd
1148 Daan Broods OBS Molenakker DNS
1149 Annelotte Schussel 200/1100 de Regenboog DNS
652 Niels Goosens en Teun Stege 200/1100 de Rietpluim 0:04:46 0:05:08 0:09:54

Scholieren zwemloop Voorgezet onderwijs

Startnr Naam Afstand School Zwemtijd Looptijd Eindtijd
1123 Floris Udink 250/1100 Eckart College 0:08:42 0:07:15 0:15:57
1124 Noah Eissa 250/1100 Eckart College 0:08:05 0:15:05 0:23:10
1125 Maud Kuipers 250/1100 Eckart College 0:06:25 0:08:03 0:14:28
1126 Ellis Brouwers 250/1100 Eckart College 0:08:16 0:13:21 0:21:37
1127 Veela Prinz 250/1100 Eckart College 0:06:45 0:07:45 0:14:30
1128 Benthe van Kessel 250/1100 Eckart College 0:07:27 0:07:03 0:14:30
1129 Kris Merks 250/1100 Eckart College 0:06:38 0:14:22 0:21:00
1130 Noa Köklük 250/1100 Eckart College 0:07:54 0:14:00 0:21:54
1131 Jill Schalks 250/1100 Eckart College 0:08:48 0:14:17 0:23:05
1132 Paulien van de Meulenhof 250/1100 Eckart College 0:07:30 0:13:30 0:21:00
1133 Annemiek van Opstal 250/1100 Eckart College 0:07:25 0:14:11 0:21:36
1134 Daphne van den Berg 250/1100 Eckart College DNS
1135 Femke Lamberts 250/1100 Eckart College 0:06:53 0:15:01 0:21:54
1139 Loek Langenhuizen 250/1100 van Maerlantlyceum 0:03:55 0:05:58 0:09:53
1140 Noud Langenhuizen 250/1100 van Maerlantlyceum 0:03:49 0:06:04 0:09:53
1141 Maurice Jurrissen 300/1480 van Maerlantlyceum 0:09:18 0:09:06 0:18:24
1142 Sebastiaan Rietberg 300/1480 van Maerlantlyceum 0:06:01 0:05:31 0:11:32
1143 Martijn van Elen 300/1480 van Maerlantlyceum 0:06:57 0:07:38 0:14:35
1144 Gilles Huiswoud 300/1480 van Maerlantlyceum 0:07:42 0:06:08 0:13:50
1136 Semiha van Kessel 300/1480 Eckart College 0:09:07 0:18:57 0:28:04
1145 Owen de Vet 300/1480 van Maerlantlyceum DNS
1147 Brit Beunis 300/1480 Heerbeeck college 0:04:43 0:08:44 0:13:27
1137 Colin Christiaans 300/1480 Eckart College 0:07:30 0:09:13 0:16:43
1138 Tim Adriaanse 350/1860 Eckart College 0:09:36 0:12:40 0:22:16
1146 Floris Schilders 350/1860 van Maerlantlyceum 0:10:06 0:09:06 0:19:12

Scholieren zwemloop Voorgezet onderwijs Duo’s

Startnr. Namen Afstand School Zwemtijd Looptijd Eindtijd
642 Bryan Hendriks en Teun Claassen 250/1100 Eckart College 0:09:42 DNF
643 Siep de Jong en Roemer van den Oord 250/1100 Eckart College 0:05:13 0:04:44 0:09:57
644 Femke Kusters en Emelie Plevier 250/1100 Eckart College 0:03:44 0:05:09 0:08:53
645 Fenne Kuiken en Fien Willighagen 250/1100 Eckart College 0:07:28 0:05:49 0:13:17
646 Zyal Lambermont en Liza Hoens 250/1100 Eckart College 0:07:19 0:05:25 0:12:44
647 Robhin Engelenen Luciano van der Biezen 250/1100 Eckart College 0:06:24 0:05:54 0:12:18
648 Lany van Dop en Luna van Doren 300/1480 Eckart College 0:08:28 0:08:37 0:17:05
649 Annelieke Plevier en Maaike Meijer 300/1480 Eckart College 0:05:27 0:08:10 0:13:37
650 Alexander Nijst en Stanzi Dirkx 300/1480 Eckart College 0:03:33 0:05:57 0:09:30
651 Tim Remmerswaalen Maikel Eijkmans 300/1480 Eckart College 0:07:09 0:07:34 0:14:43

Mini zwemloop

Startnr Naam zwemtijd Looptijd eindtijd
114 Tim Schussel 0:03:49 0:08:37 0:12:26
113 Robin Schols 0:03:29 0:09:35 0:13:04
115 Ian Weekers 0:05:05 0:11:13 0:16:18

1/8 zwemloop Mannen

Plaats Startnr Naam Zwemtijd Looptijd Eindtijd
1 299 Jeroen Leuverink 0:06:07 0:19:30 0:25:37
2 296 Jelle van Lanen 0:06:13 0:19:32 0:25:45
3 291 Mike Wijnen 0:07:32 0:20:42 0:28:14
4 292 Niels van Lanen 0:07:00 0:21:28 0:28:28
5 295 Mick Schussel 0:06:36 0:21:53 0:28:29
6 290 Ton Jacquot 0:08:51 0:23:17 0:32:08
7 278 Toine van Gog 0:10:49 0:25:32 0:36:21
8 293 Paul Matthey 0:08:46 0:27:48 0:36:34
9 294 Mark Legters 0:07:09 0:29:56 0:37:05

1/8 zwemloop Vrouwen

Plaats Startnr Naam Zwemtijd looptijd Eindtijd
1 298 Audrey Bams 0:06:18 0:23:14 0:29:32
2 297 Astrid van den Brandt 0:06:42 0:23:52 0:30:34
3 287 Doris Mayrhofer 0:10:29 0:24:48 0:35:17
4 289 Angelique Heinen 0:09:21 0:28:51 0:38:12
5 286 Delphine Jaques 0:07:07 0:33:42 0:40:49
6 288 Ilse Haest DNS

1/4 zwemloop mannen

Plaats Startnr Naam Zwemtijd Looptijd Eindtijd
1 824 Bart Cooymans 0:12:12 0:39:40 0:51:52
2 823 René Vosters 0:14:14 0:39:05 0:53:19
3 820 Pim Scheiberlich 0:14:17 0:40:01 0:54:18
4 821 Corné Beunis 0:14:07 0:43:58 0:58:05
5 816 Ivo Limpens 0:16:48 0:41:55 0:58:43
6 817 Paul Lijten 0:16:47 0:42:20 0:59:07
7 814 Roel van Nuenen 0:17:39 0:42:00 0:59:39
8 812 Aakon Schussel 0:18:08 0:41:47 0:59:55
9 818 Jef van der Leij 0:16:53 0:47:08 1:04:01
10 819 Remco Dijkman 0:16:55 0:48:58 1:05:53
11 807 Henri Koolen 0:19:27 0:51:43 1:11:10
12 822 Eelco Buijs 0:14:10 0:57:16 1:11:26
13 809 Wim Driessen 0:19:23 0:52:05 1:11:28
14 813 Frank Overman 0:17:44 0:54:00 1:11:44
15 773 Glenn Wilson 0:23:33 0:58:42 1:22:15
803 Marc Mittelmeijer DNS
815 Charel Marais DNS

1/4 zwemloop vrouwen

Plaats Startnr Naam Zwemtijd Looptijd Eindtijd
1 808 Nicole Loeve 0:19:30 0:46:18 1:05:48
2 806 Marloes Laurenssen 0:19:32 0:49:05 1:08:37
3 797 Marjolein Dam 0:22:50 0:47:24 1:10:14
4 805 Els de Vries 0:24:38 0:57:58 1:22:36
5 804 Simone Baart 0:23:37 0:59:06 1:22:43
6 811 Veerle van den Waardenburg 0:18:05 1:07:26 1:25:31
7 777 Lieke Droog 0:25:36 1:08:24 1:34:00
810 Verdi Buijs DNS