Basisschool zwemloop individueel

Startnr Naam Zwemtijd Looptijd Eindtijd
250 Thomas van der Steen 6.25 9.30 15.55
248 Floris van Uffelen DNS
247 Amber Westerbeek DNS
246 Eva Daniels 5.24 8.12 13.36
245 Ruben Magermans DNS
238 Julie van Nispen 3.45 6.24 10.09
237 Karlijn 4.40 6.41 11.21
236 Yvanna Bakker 6.37 8.36 15.13
230 Luuk Verhoeven 4.36 6.08 10.44
229 Saar den Toonder 6.43 9.20 16.03
228 Tara Koelink 7.13 8.50 16.03
227 Cas de Waard DNS

Basisschool zwemloop Duo’s

Startnr. Naam Zwemtijd Looptijd Eindtijd
244 Lucas van Gemert 6.12 11.00
244 Cor van Baardwijk 4.48 11.00
243 Vita Cabni 3.45 9.04
243 Guusje Braam 5.19 9.04
242 Lotte Bosgra 3.50 9.14
242 Eva Kortmann 5.24 9.14
241 Dary Appel 7.10 14.17
241 Simon Kortmann 7.07 14.17
240 Sam Bosgra 6.56 12.33
240 Jip Teunissen 5.37 12.33
239 Sofie Leistra 8.57 13.36
239 Mees Kors 4.39 13.36
235 Guusje van Dijk 5.30 10.34
235 Maartje Bastiaanse 5.04 10.34
234 Merle Wouters 5.34 10.39
234 Britt de Bloeme 5.05 10.39
232 Olav van Sas 5.18 10.34
232 Thomas Wasyliw 5.16 10.34
231 Sophie Kusters 5.49 10.44
231 Marleen Visscher 4.55 10.44
226 Lars de Leeuw 3.45 8.22
226 Michelle Klomp 4.37 8.22
225 Niels Goossens 4.19 10.34
225 Teun Steege 6.15 10.34
224 Sela 4.53 9.19
224 Joshua 4.26 9.19
223 Siem Stege 6.59 11.52
223 Wouter Clappers 4.53 11.52
222 Daniek Zandboer 7.08 13.10
222 Luisa Hütter 6.02 13.10

Voorgezet onderwijs zwemloop individueel

Startnr. Naam Zwemtijd Looptijd Eindtijd
825 Tim van Nispen 3.20 5.46 9.06
826 Sophie Plasman 4.45 7.31 12.16
827 Michelle Scholten 4.44 7.45 12.29
828 Justin Steenkamp 3.13 5.12 8.25
829 Benthe van Kessel 5.05 9.05 14.10
830 Fien Willighagen 5.03 8.49 13.52
831 Julia van der Velden 3.47 8.35 12.22
832 Thomas de Jong DNS
833 Nemo Antonis 4.58 6.25 11.23

Voorgezet onderwijs zwemloop duo’s

Startnr. Naam Zwemtijd Looptijd Eindtijd
834 Jasper van Kaathoven 4.55 9.06
834 Miko van Kessel 4.11 9.06
835 Chaëla Jurg 4.10 8.53
835 Hannah Savelkoul 4.43 8.53
836 Emelie Plevier DNS
836 Femke Kusters DNS
837 Amber Santing 4.52 9.37
837 Leanne van de Gevel 4.45 9.37
838 Stef Aerdts 5.54 13.53
838 Niels de Haas 7.59 13.53
839 Sarah van Mierlo 5.35 11.05
839 Janneke van Mierlo 5.30 11.05
840 Alexander Nijst 3.33 8.36
840 Robin Nijst 5.03 8.36

1/8 zwemloop Mannen

Plaats Startnr Naam Zwemtijd Looptijd Eindtijd
1 672 Rens van Beek 6.10 18.27 24.37
2 669 Thom Schijnen 7.03 20.24 27.27
3 664 Ton Jacquot 8.54 22.28 31.22
4 667 Arie Blokland 9.38 23.36 33.14
5 668 Mark Legters 7.00 26.18 33.18
6 655 Toine van Gog 10.15 23.52 34.07
7 653 Leo den Oudsten 10.02 28.14 38.16
8 658 Jeroen Schrama 11.14 29.58 41.12
9 657 Alex Klaassen 11.59 30.07 42.06
10 660 Charl-Pierre Marais 11.20 30.03 42.23
673 Devi Wolthuizen 5.46 16.41 22.27
675 Vincent Bohm 5.58 16.46 22.44
674 Youri Vaes 5.58 21.04 26.32

1/8 zwemloop Vrouwen

Plaats Startnr Naam Zwemtijd Looptijd Eindtijd
1 666 Marit Roovers 8.15 20.09 28.24
2 671 Pauline Wolthuizen 6.51 23.21 30.12
3 670 Lara Truter 7.23 25.30 32.53
4 665 Christel Jacquot 8.51 23.25 34.16
5 656 Thais Ferezin 9.50 25.05 34.55
6 663 Vera Heesemans 11.16 27.00 38.16
7 662 Maartje ten Barge 11.13 27.18 38.31
8 661 Sacha Hameleers 11.42 26.52 38.34
9 654 Marcella Gunther 11.15 28.04 39.19
10 659 Elza Nijenhuis-VanOs 11.25 34.07 45.32

1/4 zwemloop mannen

Plaats Startnr Naam Zwemtijd Looptijd Eindtijd
1 500 Tom van der Sande 13.40 39.11 52.51
2 496 Jef Bogers 16.36 38.32 55.08
3 495 Teun van Uffelen 16.29 39.15 55.46
4 498 Leon Oosterik 13.58 41.56 55.54
5 488 David Bakker 16.51 41.15 58.06
6 487 Edwin Achterberg 18.17 39.59 58.16
7 493 Carol Snoeren 15.46 43.28 59.14
8 491 Igor Garay 17.03 42.35 59.38
9 499 Erik de Groote 14.50 46.31 1.01.21
10 497 Peter Kindervater 17.46 45.26 1.03.12
11 478 Pieter Zwakman 18.51 44.25 1.03.16
13 483 Eduardo Anceschi 17.42 45.53 1.03.35
14 490 Wilfred van Heugten 16.48 47.08 1.03.56
15 489 Charel Marais 16.54 47.10 1.04.04
16 492 Jef van der Van Der Leij 17.01 50.23 1.07.24
17 481 Henri Koolen 18.46 48.49 1.07.35
18 485 Wim Driessen 19.09 49.31 1.08.40
19 475 Gijs de Kort 18.03 50.44 1.08.47
20 486 Xavier Theunissen 19.18 50.57 1.10.15
12 494 Wim Breugelmans 16.33 53.59 1.10.32
21 471 Jeff Koppers 22.51 48.21 1.11.12
22 484 Frank van Gaal 20.41 56.43 1.17.24
23 468 Ronnie van Venrooij 31.10 1.07.36 1.38.46
24 479 Jacko van der Windt DNS
25 476 Jeroen Kemp DNS
26 469 Sander Kok DNS

1/4 zwemloop vrouwen

Plaats Startnr Naam Zwemtijd Looptijd Eindtijd
1 482 Lieke van Dijck 17.11 49.53 1.07.04
2 480 Marloes Laurenssen 19.53 47.41 1.07.34
3 473 Marjolein Dam 22.06 46.48 1.08.54
4 472 Inge Meulendijks 20.38 52.40 1.13.18
5 474 Wendy Bor Don 21.46 59.51 1.21.37
6 470 Marlené van Kuyk 24.19 1.14.51 1.39.10
7 477 Cecilia Hofmann DNS